Červenec 2011

Knižní novinky 31.týdne

28. července 2011 v 22:14 Knižní novinky
Nový hrdina je tady! Jmenuje se Billy Kostík a není takový, jako ostatní děti... Vychází novinky Kostík Billy - Příběh z tajné komory a Kostík Billy - Výpravy do Záhrobí.

KOSTÍK BILLY - PŘÍBĚH Z TAJNÉ KOMORY

Jmenuji se Billy Kostík. Jsem kostlivčí kluk a bydlím v tajné komoře panského sídla Hogo Fogo. Moje kamarádka Milicent je neteř zdejšího pána Kazisvěta Bigluma. Moji rodiče Lars a Milunka Kostíkovi mají důležitou práci: třídí a evidují tajemství rodiny Biglumových a ukládají je do truhel a lodních kufrů. Jsou zaměstnanci Ministerstva lží a výmyslů, které je vyslalo ze Záhrobí sloužit na Zemi. Ale nemysli si, svého kostlivce ve skříni nebo v komoře nemívají jen lidé, ale také kostlivci...


KKOSTÍK BILLY -VÝPRAVA DO ZÁHROBÍJmenuji se Billy Kostík. Jsem kostlivčí kluk a bydlím v tajné komoře panského sídla Hogo Fogo. Moje kamarádka Milicent a strýc Smrťák byli uneseni do Zapomnění, děsivého kraje v Záhrobí. Pomůžeš mi je zachránit? Na nebezpečné výpravě nás doprovodí Jednooký Petr a jeho kamarádi z dob, kdy se plavil po mořích coby divoký pirát. Navíc jsem zjistil, že stejně jako můj strýc Smrťák dokážu zastavit čas..
Luštění doplněné zábavnými testy, které prozkouší vaše všeobecné znalosti, nabízí titul - Křížovky a zábavné testy.


Luštěte a potrapte si hlavu! Stovku švédských křížovek doplňují testy, které prověří a doplní vaše všeobecné znalosti.
Pro milovníky sudoku vychází další v řadě luštitelských titulů, tentokrát s kreslenými vtipy P. Kantorka - Sudoku + vtipy Pavla Kantorka.
Potrapte si mozek! Luštění sudoku vám zpestří vtipy Pavla Kantorka.

Piráti

28. července 2011 v 9:35 Recenze

PIRÁTIPoznejte dávný svět pirátů! Obrázková encyklopedie názorně ukazuje, kdo byli piráti, jak jejich řemeslo vzniklo a jakými se řídili pravidly.Vysvětluje rozdíl mezi piráty a korzáry a také, co znamená lebka se zkříženými hnáty. Vypráví o pirátském životě, i o jeho neslavném konci a seznamuje s nejslavněji piráty v dějinách námořnictví.


Suprová encyklopedie o pirátech. Dozvíte se zde spoustu zajímavostí o životě pirátů a o jejich pravidlech.Pokud jste si mysleli, že pirát a korzár je to samé, tak není, to jsem si myslel i já.
Přečtěte si tuto knihu a rozhodně nebudete litovat.
Doporučuji.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Na kole křížem krážem po Česku

28. července 2011 v 9:31 Recenze

NA KOLE KŘÍŽEM KRÁŽEM PO ČESKU

Znáte cyklisticky nejatraktivnější oblasti Česka? Vyberte si ze zajímavých tipů, které jsou doplněny fotografiemi a mapkami. Nechybí ani komplexní praktické informace o vlakovém či autobusovém spojení, terénu a doporučené trase. Průvodce, který obohatí vaše výlety na kole!

Jezdíte také rádi na kole ?
Tato super příručka popisuje spoustu krásných míst naší republiky a jednotlivé trasy.
Už jsme ji vyzkoušeli a jezdí se podle ní super. Vážně moc super.
Rozhodně ji všem doporučuji.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Jak sbalit ženu

28. července 2011 v 9:27 Recenze

JAK SBALIT ŽENU
Získejte ženu svých snů! Nedělejte pořád stejné chyby! Desítky balicích technik pro nesmělé a nezkušené muže obohatí i zdatné lovce. Vtipný, zasvěcený a konkrétní návod, jak se seznámit se ženou odhaluje, že k úspěchu není nutný atraktivní vzhled nebo tučné konto, ale především vtip, špetka drzosti a zdrženlivosti. Nechte se inspirovat praktickou příručkou technologie lovu!

Jste sám a rád byste už sám nebyl? Pak je tato kniha určená právě vám. Naleznete zde cenné rady, o věcech, které se líbí ženám. Úspěch je zaručen.
Doporučuji.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Jak přežít cokoliv

28. července 2011 v 9:23 Recenze

JAK PŘEŽÍT COKOLIV - PAVEL KANTOREK

Nejhorší je srážka s "blbcem"! Někdy se i ten největší optimista neubrání dojmu, že tvz. "blbců" mezi námi stále přibývá. Odpověď, jak se ubránit lidské hlouposti je překvapivě jednoduchá. Nebrat nic příliš vážně a na vše reagovat s humorem! S pocitem, že může být ještě mnohem hůř se dá přežít opravdu cokoliv!


Je to pravda odvěká, že s humorem se žije líp.
Tato knížečka od Pavla Kantorka vás zcela jistě pobaví, tak jako pobavila nás.Vřele doporučujeme.
KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Povídky

28. července 2011 v 9:19 Recenze

ZDENĚK SVĚRÁK - POVÍDKY

Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější témata s jeho typickou hravostí a humorem. V povídkách se jistě poznáte i vy, protože inspirací pro povídky je Zdeňku Svěrákovi právě život sám. Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do stejné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů. Dlouho očekávaná sbírka Svěrákových povídek bude skvostem ve vaší knihovně, ke kterému se budete rádi vracet.


Máte rádi humor Zdeňka Svěráka? Pak je tento soubor povídek určený právě vám.
Tato kniha by rozhodně neměla chybět v žádné knihovně.
Nám se moc líbí a všem ji doporučujeme.KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Knižní novinky 29.týdne

27. července 2011 v 23:40 Knižní novinky


Praktickou slovní zásobu, základy anglické gramatiky a CD pro nacvičení správné výslovnosti - to vše nabízí novinka Angličtina pro samouky + CD s MP3

Odložte objemné učebnice! Základy anglické gramatiky si může každý snadněji osvojit s pomocí nového titulu - Angličtina - školní tabulky - přehledné základy gramatiky.Představuje chemické názvosloví stálý a nepřekonatelný problém? Vyřešit ho může titul - Chemické názvosloví v kostce pro SŠ.Knižní novinky 28.týdne

27. července 2011 v 23:33 Knižní novinky
Skvělé luštění a oblíbené recepty Heleny Rytířové přináší novinka - Křížovky a prima recepty.
Další díl v této edici:
Předpokládaný termín vydání: 01.08.2011
Název: Křížovky a zábavné testy
Pobavte se luštěním křížovek a zpestřete si svůj jídelníček. Vyzkoušejte některý z báječných receptů Heleny Rytířové. Přejeme vám příjemnou zábavu i dobrou chuť!


Pro milovníky sudoku a kreslených vtipů jsme připravili titul - Sudoku + vtipy Petra Urbana.


Potrapte si mozek! Luštění sudoku vám zpestří vtipy Pavla Kantorka o zvířátkách. Větší číslice usnadní luštění.
Učivo českého jazyka a matematiky přehledně zpracované do tabulek? Tyto tituly určitě ocení všichni žáci ZŠ a gymnázií - Český jazyk - školní tabulky - přehledné základy gramatiky

Získejte jistotu nejen při hodinách češtiny. Odložte rozsáhlé učebnice. Přehledné tabulky české gramatiky vám ušetří čas! Sada obsahuje 6 přehledně uspořádaných tabulek, ve kterých jsou zastoupeny všechny oblasti učiva českého jazyka na základní škole a na gymnáziu. Jednotlivé tabulky jsou zaměřeny na: podstatná jména; další slovní druhy kromě sloves; slovesa, věty jednoduché; souvětí souřadné a podřadné; vyjmenovaná slova a psaní velkých písmen; slovo a jeho význam, jazykový styl.

Matematika - školní tabulky - aritmetika, algebra, geometrie.Získejte jistotu nejen při hodinách matematiky. Odložte rozsáhlé učebnice. Přehledné tabulky vám ušetří čas! Sada obsahuje 6 přehledně uspořádaných tabulek, ve kterých jsou zastoupeny všechny oblasti učiva matematiky na základní škole a na gymnáziu. Jednotlivé tabulky jsou zaměřeny na: operace s čísly; rovnice a nerovnice; procenta, poměr; rovinné útvary, tělesa shodnost,