Listopad 2012

Pozvánka Tomio O.

27. listopadu 2012 v 23:58 Informace

Knižní novinky 48.týdne

26. listopadu 2012 v 21:29 Knižní novinky
Staré řecké báje a pověsti - AUDIOKNIHA pro děti - Staré řecké báje a pověsti převyprávěla autorka tak, aby jim snadno porozuměly i malé děti. Vypráví Vladimír Brabec.

Robinson Crusoe - AUDIOKNIHA pro děti - Příběh o nejslavnějším trosečníkovi. Vypráví: Vladimír Brabec

Babička - AUDIOKNIHA pro děti - Audiokniha ve formátu MP3 je ideální na cesty autem, jako pohádka před spaním i pro přípravu do školy.Vypráví: Taťjana Medvecká


Eragon - audiokniha - Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství… Čte: Martin Stránský

Tomio Okamura - Umění vládnout - audiokniha - V audioknize Umění vládnout představuje autor svůj neotřelý pohled na českou společnost a chce nastínit směr, kterým by se měla ubírat. Čte: Autor a Hana Maciuchová

Velká encyklopedie-zvířata

14. listopadu 2012 v 23:37 Recenze

Velká encyklopedie-zvířataUdělejte si exkurzi mezi zvířata! K dispozici máte skvělého průvodce - výpravnou publikaci s nádhernými fotografiemi více než 200 druhů zvířat a spoustou poutavých informací. Mapky a identifikační karty jednotlivých druhů uvádějí podrobnosti o oblastech, ve kterých zvířata žijí, průměrné délce života, rozmnožování a další zajímavosti.


VELMI HEZKÁ ENCYKLOPEDIE ZVÍŘAT. V KNIZE NALEZNETE SPOUSTU KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ. SEZNÁMÍTE SE S VÍCE NEŽ 200 DRUHY ZVÍŘAT.
PRO VŠECHNY MILOVNÍKY ZVÍŘAT.ZAJISTÉ BUDOU NADŠENI.
SKVĚLÝ DÁREK.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Na druhý břeh

14. listopadu 2012 v 23:31 Recenze

NA DRUHÝ BŘEHNeuvěřitelná životní cesta z vězení až do celostátních deníků a Poslanecké sněmovny.

Autobiografický příběh, ve kterém nechybí humor, vtipné repliky a hluboká zamyšlení nad jednotlivými vrstvami společnosti osmdesátých a devadesátých let. Autor, který působí "v zákulisí" české politické scény, odkrývá svérázný pohled na realitu Československa před a po Sametové revoluci a představuje každodenní boje s překážkami, které přináší doba. Příběh obyčejného člověka, který soupeří o nezbytné přijetí do společnosti a hledá své místo na světě.

TATO KNIHA JE AUTOBIOGRAFIÍ S POLITICKOU TÉMATIKOU.
JE DOBRÉ VĚDĚT,JAK NA TEHDEJŠÍ SITUACI POHLÍŽEJÍ DRUZÍ. JAKÉ BYLO ČESKOSLOVENSKO PŘED SAMETOVOU REVOLUCÍ?
TO A MNOHEM VÍCE SE DOČTETE V TÉTO KNIZE.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Bettina Belitz - Rozdělená srdce

14. listopadu 2012 v 23:06 Recenze

Bettina Belitz - Rozdělená srdcePo přestěhování je sedmnáctiletá Elisabeth naštvaná snad na celý svět - přišla o všechny kamarády, na venkově není moc příležitostí k zábavě a navíc rodičům to tam naprosto vyhovuje. Všechno změní setkání s Colinem. Proč ji tento kluk od začátku neuvěřitelně přitahuje, to nedokáže vysvětlit. Chová se divně, odtažitě a dává Elisabeth jednu hádanku za druhou. Jaké je jeho tajemství? Co skrývá? Svým pátráním odhalí Elisabeth pravdu - její rodině, Colinovi i jí hrozí velké nebezpečí.


HLAVNÍ HRDINKOU KNIHY JE ELISABETH.
JE JÍ SEDMNÁCT LET A JE VELICE NESPOKOJENÁ, ŽE SE PŘESTĚHOVALI A ONA NA NOVÉM MÍSTĚ NEMÁ ŽÁDNÉ KAMARÁDY.
PAK SE POTKÁ SE ZÁHADNÝM COLINEM A VŠE SE RÁZEM ZMĚNÍ.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Zločin -černý sníh

14. listopadu 2012 v 22:59 Recenze

ZLOČIN - ČERNÝ SNÍH
Kdo je ve skutečnosti pachatel a kdo oběť? Nikdy nedej na první dojem, zdání klame...

Lařin bratr Simon zmizel beze stopy. Nikdo netuší proč. Policie nemá pro jeho zmizení žádné vysvětlení. Lara se proto rozhodne pátrat na vlastní pěst... Věci, které postupně vyplouvají na povrch, se k Simonovi vůbec nehodí. Ve městečku se začínají šířit divoké řeči a spekulace o násilí, vydírání a mučení. Je Simon opravdu oběť? Jakou děsivou pravdu odhalí pátrání?

JEDNA Z NOVÝCH KNIH V NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT.
SIMON SE ZTRATIL A NEJHORŠÍ NA TOM JE,ŽE NIKDO NIC NEVÍ. NIKDO NECHÁPE, CO SE STALO.JEHO SESTRA LARA BERE PÁTRÁNÍ PO BRATROVI DO VLASTNÍCH RUKOU. JAK TO VŠECHNO DOPADNE?
TO SI PŘEČTĚTE V TÉTO ZAJÍMAVÉ KNÍŽCE.
DOPORUČUJI.


KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Adolf Hitler

14. listopadu 2012 v 22:04 Knižní novinky

ADOLF HITLER


Opravdu zemřel Adolf Hitler v Berlíně roku 1945?

Omyl! Adolf Hitler unikl a zemřel v poklidu v Argentině až v roce 1962. Skutečnost, nebo fikce?
Vojenský historik Simon Dunstan a novinář Gerrard Williams rozvíjejí strhující scénář, který až dosud nebyl nikdy podrobně prozkoumán.
Po pěti letech výzkumu překládají autoři přesvědčivé důkazy a svědectví, z nichž některá byla teprve nedávno odtajněna z bývalých sovětských a dalších vládních archivů.
Konkrétní osoby, místa a data, letadla, ponorky, základny a skrýše. Dunstan a Williams sledují únikovou trasu, kterou podle nich Hitler použil. Odhalují i možnou dohodu s čelními představiteli CIA. Útěk století, který je v rozporu se všeobecně přijímanými dějinami, byl dokonale naplánován.


KNIHA JE URČENÁ PRO VŠECHNY MILOVNÍKY KNIH O VÁLCE A O LIDECH S NÍ SPOJENÝCH.
KNIHA VÁS PŘESVĚDČÍ,ŽE ADOLF HITLER NEZEMŘEL V DOBĚ, KTEROU UVÁDÍ HISTORIKOVÉ,ALE MNOHEM POZDĚJI.CO JE NA TOM PRAVDY?
TO SI PŘEČTĚTE V TÉTO ZAJÍMAVÉ KNIZE A VŠE SE DOZVÍTE.
DOPORUČUJI.

KOUPIT MŮŽETE ZDE:

Knižní novinky 46.týdne

14. listopadu 2012 v 21:56 Knižní novinky
Biblické příběhy - Starý zákon - Od Adama a Evy přes Noemovu archu až k vítězství Davida nad Goliášem. Každý z celkem 26 příběhů je převyprávěný tak, aby mu porozuměly i malé děti.

Lidové písničky s piánkem - Josef Lada - 12 nejoblíbenějších lidových písniček s notami a piánkem, na kterém si je můžete sami zahrát! A kdyby vám to nešlo, piánko je přehraje za vás.


Upíří deníky - Fantom - Dvanáctý díl série Upířích deníků.

Kuchařka pro tebe - báječné recepty krok za krokem - Nechte se inspirovat a připravte pro své blízké skvělé pochoutky!


Knižní novinky 45.týdne

14. listopadu 2012 v 21:56 Knižní novinky
Eragon - audiokniha - První díl Odkazu Dračích jezdců tentokrát jako audiokniha.


Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství…
Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou...

Koupit lze zde:

Pozvánka

14. listopadu 2012 v 21:48 Informace

Lucie Bílá – Život je jen náhoda

14. listopadu 2012 v 21:47 Informace
Lucie Bílá - Život je jen náhoda
Praha, 1. listopadu 2012 - Včera byla v odpoledních hodinách slavnostně představena a uvedena knižní novinka Nakladatelství Fragment "Lucie Bílá - Život je jen náhoda". Titul mapuje profesní a soukromý život jedné z nejvýznamnějších osobností české hudební scény. Doposud získala Lucie Bílá celou řadu ocenění - 14 Českých slavíků, 4 ceny Grammy, 4 ceny Hudební akademie, cenu Thálie za obor muzikál a mnoho dalších. Fotografie v knize vzniklé v období mezi dubnem 2011 a březnem 2012 provedou představeními, zákulisím i společenskými akcemi.

V pořadí již druhá fotografická kniha mapující určité období v životě jedné z nejoblíbenějších českých zpěvaček vyšla v Nakladatelství Fragment v minulém týdnu. Knihu slavnostně představila sama Lucie Bílá při včerejším společném křtu knihy a nového hudebního alba Modi. Kmotrou knihy "Lucie Bílá - Život je jen náhoda" se stala Jiřina Jirásková, která knize popřála v předstihu při osobní návštěvě Lucie Bílé u oblíbené české herečky.
Kniha je členěna do kapitol, jež jsou vždy doplněny krátkými, ale výstižnými texty, které mají ještě více přiblížit atmosféru nebo daný zážitek. U fotografií jsou navíc postřehy a komentáře Lucie Bílé. Jak sama říká, jedná se o takové "holčičí" obrázkové čtení.
"Život je jen náhoda… Jednou jsi dole, jednou nahoře. Ani já nebývám jen nahoře, ale kdybych se uměla pouze smát, nebyla bych vám vůbec platná. Možná jednou zapomenete, co jsem říkala, o čem jsem zpívala, ale z celého srdce si přeju, abyste nikdy nezapomněli, jaký jste ze mě měli pocit. Přála bych si, abyste se nebáli vypnout mysl a vnímat mě srdcem. Pak budu tou nejšťastnější zpěvačkou na světě."
Vaše Lucie Bílá
Bonusem knihy je přiložené DVD, které obsahuje pracovní i soukromé záběry.

Anotace:
Fotografická kniha Život je jen náhoda mapuje profesní a soukromý život jedné z nejvýraznějších osobností současné hudební scény - Lucie Bílé.
Vladimír Komárek vždy říkal: "Co se napíše, to už se nemusí pamatovat." Já to říkám i o fotkách Lukáše Fronka. To on se mnou prožívá denně všechna vystoupení. Díky jeho fotkám můžu předchozí den hodit za hlavu a těšit se tak na ten následující. Začalo to rokem 2010, který byl tak neuvěřitelný, tak "fantastický", že stálo za to vydat ho v knižní podobě. Je to takové holčičí obrázkové čtení. Kniha byla 4. května slavnostně pokřtěna a hurá na focení druhého dílu - 2011 - Život je jen náhoda.
Tak příjemné komiksové čtení, moji milí.
Vaše Lucie Bílá
240x205 mm, váz., 140 str., 399 Kč